Прес-конференція - З якими правовими проблемами зустрічаються мешканці Кремінської громади? Результа

14:15
26
Прес-конференція - З якими правовими проблемами зустрічаються мешканці Кремінської громади? Результа

07 жовтня 2019 року о 15: 30 в СітіХаб Северодонецьк (шосе Будівників 23б) громадська організація «Суспільна Служба Правової Допомоги» в партнерстві з громадською організацією «Громадська Платформа» у Северодонецьку презентуватиме результати соціологічного дослідження правових потреб мешканців м. Кремінна, проведеного протягом липня-серпня 2019 р.

На прес-конференції буде представлено результати дослідження, присвяченого виявленню проблем правового характеру у м. Кремінна. Окрім цього, експерти проаналізують можливі шляхи вирішення правових проблем у Кремінський громаді.

«ДОСЛІДЖЕННЯ ПРАВОВИХ ПРОБЛЕМ ТА ПОТРЕБ» — це неоціненний матеріал для формування ефективної правової політики місцевих громад. Адже неможливо забезпечити права громадян наосліп. Такі дослідження є головним індикатором реальних потреб населення у сфері правового захисту. Вони дозволяють тримати руку на пульсі правових потреб громадян при формуванні і реалізації місцевої політики у правовій сфері. Лише виходячи з наявності таких даних, ми зможемо реалізувати ті кроки у сфері правового захисту, які найбільшою мірою відповідають запитам та інтересам українців.

Під час презентації окрему увагу буде приділено подальшому плану дій. Оскільки інформація, отримана в ході дослідження, стане основою для розробки місцевої програми правової допомоги в м. Кремінна та визначення найбільш прийнятного варіанту її реалізації.

Спікери заходу:

  • Олексій Кормілецький, виконавчий директор ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» » .
  • Сергій Кошель, голова громадської організації «Громадська Платформа»
  • Юрій Прокопенко, міський голова м. Кремінної

Контактна особа: Сергій Кошель – 093 507 76 95

ГО «Суспільна Служба Правової допомоги» в партнерстві з ГО «Громадська Платформа» вже тривалий час сприяють впровадженню в Луганській області ефективної правової політики на рівні місцевих громад, яка гарантуватиме рівний доступ до правосуддя, враховуючи потреби та проблеми населення, зокрема вразливих груп.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...