Семінар про належні державні послуги для жінок-ВПО. На які пільги я маю право?

11:55
111
Семінар про належні державні послуги для жінок-ВПО. На які пільги я маю право?

22.11.2022 буде проведено семінар «Державні послуги та можливості для жінок-ВПО: як отримати належне, передбачене законодавством?».

Семінар проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту в Дніпропетровській області.

Під час третього семінару детально буде розглянуто перелік пільг на які можуть розраховувати жінки, шляхом представлення актуальної інформації. Під час семінару буде проведено загальне обговорення щодо потреб жінок-ВПО, таким чином індивідуально буде сформовано рекомендації учасницям для подальших дій.

По завершенню семінарів учасниці отримають рекомендаційний індивідуальний план дій в залежності від потреб кожної учасниці семінару.

Запрошуємо приєднатись до семінару жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг. Для участі надішліть на електронну пошту мотиваційний лист lwv.lugansk@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 066 886 83 12.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...