Жінки-ВПО Запорізької області вчились технікам як заспокоїти та підтримати дитину під час військового конфлікту

11:50
Жінки-ВПО Запорізької області вчились технікам як заспокоїти та підтримати дитину під час військового конфлікту

19 листопада відбувся вебінар для жінок – ВПО на тему «Як заспокоїти та підтримати дитину під час військового конфлікту», у рамках проекту, який реалізується ГО “Правозахисний рух Донбасу” для мешканців м. Запоріжжя, м. Оріхов, м. Гуляйполе, Широківська громада, м. Вільнянськ Запорізької області.

Під час вебінару учасниці познайомились з віковими психологічними особливостями сприйняття дітей, підлітків та дорослих. Надали можливість відпрацювати на практиці прийоми казкотерапії, що спрямовані на зниження рівня стресу та збереження взаєморозуміння з дитиною. Також познайомили учасниць з методом ненасильницького спілкування, поняттям червоної та зеленої сили, а також інших алегорій, що зрозумілі дитині у будь-якому віці.

На вебінарі жінки – ВПО розглянули такі теми:

- Вікові психологічні особливості та відмінності сприйняття кризових життєвих обставин. Реакція дитини, підлітка, дорослого.

- Казкотерапія під час війни. Можливості батьків, можливості фахівців.

- Червона та зелена сила у конфлікті. Символізм кольорів у загальному та національному культурному полі. Комікси відповідного напрямку для підтримки дітей у військовий час.

- Питання, що загострюють конфлікт. Питання, що переводять конфлікт у конструктивну взаємодію відповідно методу ненасильницького спілкування за Маршалом Розенбергом.

- Конструктивна взаємодія з точки зору моделі ефективної комунікації. Понятійність, можливості, потреби, що стоять за комунікацією як процесом.

- Зовнішні реакції на стрес під час війни у відповідності до вікових особливостей дітей та батьків. Потреби, що приховані за проявами стресу.

- Універсальність, рівноцінність, взаємозалежність потреб. Потреби як джерело почуттів та дій людини.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний Рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...