Запрошуємо жінок-ВПО Дніпропетровщини доєднатись до психологічної зустрічі

10:35
Запрошуємо жінок-ВПО Дніпропетровщини доєднатись до психологічної зустрічі

12.12.2022 буде проведено психологічну зустріч для жінок-ВПО “Діалог та підтримка”.

Зустріч проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту в Дніпропетровській області.

На зустрічі з жінками детально буде розглянуто як підтримати себе та своїх близьких у складні часи. Буде проаналізовано моральне становище учасниць, обговорено чи вплинули на моральний стан близьких воєнні події та чи змінився рівень підтримки в сім'ї. Розглянемо що робити, якщо в тебе немає сил підтримати когось та як формується відчуття довіри та підтримки. Також під час зустрічі буде проведено практичну вправу на довіру “Як я можу бути корисним тобі, а ти мені?”

Запрошуємо приєднатись до зустрічі жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг. Для участі надішліть на електронну пошту мотиваційний лист lwv.lugansk@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 066 886 83 12.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...