Під час психологічної зустрічі жінки-ВПО будуть вивчати техніки втамування болю та яким чином знайти себе в нових життєвих обставинах

15:20
Під час психологічної зустрічі жінки-ВПО будуть вивчати техніки втамування болю та яким чином знайти себе в нових життєвих обставинах

19.12.2022 буде проведено психологічну зустріч для жінок-ВПО “Діалог та підтримка”. Зустріч проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту в Дніпропетровській області.

На зустрічі з жінками детально буде розглянуто як втамувати біль і знайти себе в нових життєвих умовах. Відбудеться обговорення корисних проектів із психологічної підтримки для жінок-ВПО та буде надано техніки по налагодженню психоемоційного становища. Також жінкам будуть надані рекомендації з корисними книжками для підвищення обізнаності у сфері психології.

Запрошуємо приєднатись до зустрічі жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг. Для участі надішліть на електронну пошту мотиваційний лист lwv.lugansk@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 066 886 83 12.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...