Жінки-ВПО Дніпропетровщини навчались як підтримувати себе та своїх близьких у складні часи

11:20
Жінки-ВПО Дніпропетровщини навчались як підтримувати себе та своїх близьких у складні часи

12.12.2022 було проведено психологічну зустріч для жінок-ВПО “Діалог та підтримка”.

 

Зустріч проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту в Дніпропетровській області.

На зустрічі з жінками було детально розглянуто такі теми:

- як підтримати себе та своїх близьких у складні часи;

-що робити, якщо в тебе немає сил підтримати ближнього;

- як формується відчуття довіри та підтримки.

Під час зустрічі було проаналізовано моральне становище учасниць, обговорено яким чином вплинули на моральний стан близьких воєнні події та чи вплинули дані події на рівень підтримки та довіри в сім'ї або з своїми близькими, друзями.

Також було проведено практичну вправу на довіру “Як я можу бути корисним тобі, а ти мені?” під час якої жінки виявили свої сильні сторони та отримати корисні поради від тренера стосовно підтримки своїх близьких у складні часи.

Нагадуємо, що у жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг є можливість скористатися номером гарячої лінії +38 066 886 83 12 для отримання консультації з правових питань, психологічної допомоги чи консультаційного супроводу.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...