Запрошуємо жінок-ВПО Дніпропетровщини доєднатись до психологічної зустрічі з практики ефективного планування у часи невизначеності

15:40
Запрошуємо жінок-ВПО Дніпропетровщини доєднатись до психологічної зустрічі з практики  ефективного планування у часи невизначеності

22.12.2022 буде проведено психологічну зустріч для жінок-ВПО “Діалог та підтримка”.

 

Зустріч проводиться за ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» для жінок-ВПО, які постраждали від озброєного конфлікту в Дніпропетровській області.

На зустрічі з жінками детально буде розглянуто як ефективно планувати в часи невизначеності, та де і яким чином знаходити в собі ресурси для цього. Тренером буде надано корисні, практичні вправи для налагодження свого психоемоційного стану для можливості здійснити процес ефективного планування для того, щоб налагодити, підвищити або підтримати гідний рівень свого життя.

Також на зустрічі з учасницями буде проведено практичну вправу “Плануємо разом” для наглядної демонстрації умінь та навичок учасниць. По завершенню планування кожна з учасниць отримає індивідуальні рекомендації відповідно до створеного плану.

Запрошуємо приєднатись до зустрічі жінок Дніпропетровської області, таких міст: Дніпро, Синельникове, Кам’янське, Кривий ріг. Для участі надішліть на електронну пошту мотиваційний лист lwv.lugansk@gmail.com або зателефонуйте за номером +38 066 886 83 12.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...