Суспільство

0
16

На Луганщині підприємством «Імпульс» розроблено для «Енергоатома» сучасну систему контролю для безпечної експлуатації реакторів.

17:45
+1
0
24

Захід проводиться в межах святкування Міжнародного дня людей з інвалідністю, що святкують 3 грудня, та в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня.

13:35
0
32

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

19:10
0
29

Про стан виконання Регіональної цільової програми соцзахисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи доповіли Сергію Гайдаю, витрачено на оздоровлення більше 15 мільйонів гривень.

11:45
0
31

Фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, представники Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області взяли участь у відео-Zoom-конференції на тему: «Розвиток галузі бджільництва – державна підтримка галузі бджільництва та підготовка нової редакції Закону України «Про бджільництво».

15:35
0
46

Громадські активісти презентували попередні результати своїх досліджень, проведених в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції. Які прогалини в програмах соціального захисту існують в регіоні? Як місцева влада у Луганській області допомагає людям, що опинились в складних життєвих обставинах та чого бракує в окремих громадах? Відповіді на ці та інші питання далі.

13:00
0
36

Луганська обласна державна адміністрація повідомляє, що оголошено конкурс на одержання субгранту в рамках програми «Покращення доступу сільськогосподарських ММСП до інноваційних рішень».

12:10
0
33

#ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово – під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для жителів країни. 

14:00
0
41

Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», у Кремінній відкрито мурал «Анемона». 

15:25
0
39

Прес-служба Луганської обласної державної адміністрації повідомляє про те, що в Станиці Луганській майже закінчено ремонт хірургічного відділення на четвертому поверсі Центральної районної лікарні.

13:10
0
38

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

18:20
0
38

До Луганської області доставлено вантаж гуманітарної допомоги – 5779 ігрових наборів LEGO Six Bricks. Вони використовуються в перших класах Нової української школи як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

14:00
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-12 з 84