Легкоатлети Донеччини здобули чотири медалі на чемпіонаті України

11:39
Легкоатлети Донеччини здобули чотири медалі на чемпіонаті України

В місті Ужгород відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу, який зібрав 267 учасників та учасниць із 23 областей і столиці нашої держави.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Від Донеччини на змаганнях виступили 11 атлетів, і четверо поповнили скарбничку регіону медалями: 2 золотими, 1 срібною та 1 бронзовою. Представників Дружківської й Бахмутської громад в Ужгороді особисто підтримав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Серед дівчат до 16 років перемогла Дар’я Дубенець, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та атлетка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Вона подолала дистанцію 1 км за 3 хвилини 32 секунди.

У кросі на дистанцію 8 км серед жінок тріумфували дві представниці ШВСМ Донецької області. Марина Немченко здобула «золото» з часом 28 хвилин 59 секунд, Богдана Семьонова стала срібною призеркою з результатом 29:10 хв.

За підсумками забігу на 2 км серед чоловіків до 23 років третє місце посів атлет ШВСМ Руслан Наумов, час якого склав 6:24 хв. Окрім цього, він фінішував шостим у кросі на 8 км в цій же віковій групі.

П’яті місця посіли, додавши рейтингових балів до командного заліку Донецької області, атлети ШВСМ Оксана Долинчук (серед жінок на 2 км) і Микола Юхимчук (серед чоловіків на 10 км), а ще одну шосту сходинку посів Василь Несміянов (серед юніорів до 20 років на 6 км) – вихованець Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

Національні легкоатлетичні змагання в Ужгороді були відбірковими на чемпіонат Європи з кросу, що 11 грудня відбудеться в італійському П’ємонті.

Оцініть пост

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...