Новини

0

До Широківського громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ», звернулась Анжела Володимирівна з питанням щодо поновлення втраченого свідоцтва про шлюб.

11:20
0

До Широківського громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулась Анастасія Романівна, яку цікавило питання щодо встановленого законодавством порядку дій при отриманні оздоровленя дитини батько якої є військовослужбовцем.

12:15
0

Зараз спостерігається значне зростання кількості військовослужбовців, які отримали інвалідність внаслідок воєнних дій. Громадський центр правосуддя отримує все більше звернень громадян з цього питання.

12:50
0

Реєстр збитків є ключовим та єдиним міжнародним інструментом для фіксації шкоди, завданої внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну з 24 лютого 2022 року, та першим компонентом компенсаційного механізму, метою якого є забезпечення повних, справедливих та ефективних репарацій для постраждалих від війни.

16:19
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулась пані Людмилаз проханням допомогти вирішити проблему стосовно питання договору оренди земельної ділянки.

13:23
0

Пані Катерина звернулась до громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ»з проханням допомогти отримати недоотриману пенсію свого чоловіка, який нещодавно помер.

13:10
0

Учасники тренінгу отримали можливість покращити свої знання щодо першої невідкладної допомоги, яку кожна людина може потребувати у скрутній ситуації.

14:55
0

Для жителів Широківської громади на базі громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ»18 квітняпроведено тренінг з домедичної допомоги.

13:40
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулась Ольга Вадимівна, яку цікавило питання щодо встановленого законодавством порядку дій і необхідних процедур для позбавлення батьківських прав.

10:50
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернувся пан Давид Валентинович, якого цікавило питання оформлення статусу «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

16:15
0

10 квітня на базі громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» було організовано тренінг з домедичної допомоги для мешканців Широківської громади.

15:35
0

8 квітня на базі громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» проведено тренінг з домедичної допомоги для мешканців Широківської громади.

13:50
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-12 з 1546