Новини

0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулася пані Ніна, яку цікавив визначений законом порядок та умови оформлення постійного догляду за повнолітньою особою

19:20
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулася пані Людмила. Вона є людиною похилого віку, яка потребує уваги та турботи власних дітей, яка останні декілька років свідомо відсутня з їх боку.

17:10
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулася пан Ігор, 1970 року народження, особа, яка бажає оформити спадщину.

12:35
0

До громадського центру правосуддя, який працює за ініціативи ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» звернулася пан Олег, який хоче отримати дублікат свідоцтва про смерть померлого родича.

18:30
0

До Обсерваторії прав жінок, яку створено Громадською організацією «Спілка захисту громадянських свобод» пані Оксану привело бажання заміни прізвища.

18:10
0

17 листопада відбувся тренінг на тему «Розробка політики зворотного зв’язку в організації» для представників громадської організації «Центр розвитку місцевих громад».

16:00
0

13 листопада відбулась стратегічна сесія на тему «Розробка комунікаційної стратегії» для представників громадської організації «Центр розвитку місцевих громад».

18:50
0

12 листопада відбулась стратегічна сесія на тему «Стратегічне Планування» для представників громадської організації «Центр розвитку місцевих громад».

19:45
0

Микола, середнього віку чоловік з інвалідністю, звернувся за допомогою до консультаційного центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо» ГО «Центр розвитку місцевих громад».

18:25
0

До Обсерваторії прав жінок, яку створено Громадською організацією «Спілка захисту громадянських свобод» з Німеччини зателефонувала пані Анжела.

18:05
0

Є випадки коли аліменти на дитину за виконавчим листом не сплачуються вже майже рік.

15:55
0

12 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено освітній онлайн захід з розробки фандрайзингового плану.

16:50
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-12 з 1504