Новини

0
9

Повідомляє Луганська обласна державна адміністрація, що з бюджету Сєвєродонецька виділено 2,6 млн гривень для забезпечення лікарень медичним киснем

12:55
0
23

Як навчитися дизайну і працювати з клієнтами по всьому світу? Чи потрібно завершувати вуз на дизайнера, щоб працювати? Скільки заробляють дизайнери? Чи потрібно вміти малювати? Чи підійде мені ця професія? Чи не пізно починати? Чи зможу я стати дизайнером без фантазії? Відповіді на усі ці запитання дасть керівник дизайн-студії «Creo-Agency» на безкоштовному майстер-класі у прямому ефірі!

15:05
0
23

У Конституційному Суді заявили, що законодавцем має бути запроваджено таке антикорупційне законодавче регулювання, яке забезпечить дотримання принципу верховенства права.

12:31
+1
0
37

Громадська організація "Ліга інтернів" спільно з Верховна Рада України оголосили конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради.

16:30
0
32

Благодійний фонд «Посмішка дитини» в рамках проєкту з надання допомоги жінкам Запорізької, Донецької та Луганської областей, які постраждали внаслідок впливу COVID-19 в Україні оголошує набір учасниць та учасників на онлайн-навчання з розвитку навичок із підприємництва.

12:45
0
31

Ранок почався з повідомлення про чергову пожежу. Горіло сміття біля кладовища на околиці Борівського. Необережне поводження людей з вогнем? Незабаром з'ясують фахівці! Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників вдалося запобігти черговій трагедії. 

17:35
0
34

Вибираєш свій шлях у житті? Маєш безліч крутих ідей? Прагнеш працювати на себе та розвивати власну країну? Стартуй в підприємництво разом з “Ейдос”! Центр “Ейдос” запускає інноваційну бізнес-школу для молоді від 18 до 25 років, яка прагне розвинути підприємницький потенціал та заснувати власний бізнес в Україні. 

13:25
0
34

Наразі в Україні доступна найшвидша реєстрація бізнесу — за 15 хвилин можна відкрити ФОП на порталі «Дія», не виходячи з дому. Минулого року лише 4-6 % приватних підприємців в Україні розпочинали бізнес онлайн. Наразі ця цифра становить 50 %. Тож, бізнес активно переходить в онлайн.

18:40
0
47

Під час прес-конференції представники ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» разом з очільником поліції Сергієм Колесником обговорили основні події, які відбулися в день голосування.

10:20
0
34

Поліція Луганщини нагадує про те, що заборонено проводити агітацію в «день тиші». 

15:00
+1
0
75

Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав ВГО «ОПОРА» у Луганській області Сергій Кошель розповів про проведення місцевих виборів під час пандемії COVID-19 і дав рекомендації виборцям та членам виборчих комісій.

13:35
0
60

Громадянська мережа ОПОРА буде на зв’язку впродовж усього дня виборів, щоб оперативно та достовірно інформувати суспільство про перебіг голосування. 

15:05
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-12 з 641