Було проведено обговорення стосовно проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Дніпро

10:25
Було проведено обговорення стосовно проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Дніпро

27 жовтня 2022 у форматі онлайн-дискусії відбулося засідання діалогової платформи за темою “Проблеми внутрішньо переміщених осіб та форми допомоги у місті Дніпро”. Зустрічі проходять в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це восьма онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

На заході були присутні представники влади, громадські активісти, ВПО та представники притулків для переселенців Дніпропетровської області.

Метою заходу було обмінятися досвідом щодо надання гуманітарної допомоги у місті Дніпро та області, обговорити пропозиції щодо покращення розподілення та надання гуманітарної допомоги, та покращення соціальних послуг для ВПО.

Під час зустрічі учасники поділилися своїм досвідом допомоги внутрішньо переміщеним особам та особистим досвідом переміщення, які виклики, можливості. Обговорено статистичні дані щодо перебування ВПО в Дніпропетровській області, надання соціальних послуг, роботи ГО та притулків для ВПО. Поділилися досвідом партнерства громадських організацій, притулків щодо надання гуманітарної допомоги ВПО та досвідом співпраці з представниками влади, органів місцевого самоврядування у наданні гуманітарної допомоги. На завершення учасники внесли пропозиції щодо шляхів удосконалення даних процедур для впровадження в майбутньому.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).