У Дніпрі молодь та експерти обговорили стан молодіжної політики в умовах воєнного стану

14:30
У Дніпрі молодь та експерти обговорили стан молодіжної політики в умовах воєнного стану

26 жовтня було проведено засідання діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади” за темою “Молодіжна політика в умовах воєнного стану”.

Мета засідання: змодерувати дискусії щодо необхідності активізації участі молоді, зокрема ВПО, у реалізації молодіжної політики у громадах.

На базі платформи ініціатив Сіті ХАБ учасники засідання діалогової платформи обговорили реалізацію ключових обласних та місцевих регіональних молодіжних програм в сфері адаптації та допомоги ВПО, подолання наслідків війни, розвитку молоді та спорту, соціально-економічного розвитку, захисту вразливих категорій населення в умовах війни та відновлення інфраструктури.

Також підняли тему досвіду партнерства молодіжних громадських організацій, громадських організацій та притулків щодо надання гуманітарної допомоги ВПО, досвід співпраці з представниками влади, органів місцевого самоврядування у реалізації молодіжної політики.

Учасниками засідання були: громадські активісти, активісти молодіжних організацій, представники притулків для переселенців Дніпропетровської області, журналісти.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).