Проведено зустріч діалогової платформи щодо потреб вимушених переселенців у місті Дніпро

18:30
Проведено зустріч діалогової платформи щодо потреб вимушених переселенців у місті Дніпро

25 жовтня 2022 у форматі онлайн-дискусії відбулось засідання діалогової платформи за темою “Гуманітарні потреби вимушених переселенців, можливості та шляхи вирішення проблем”.

Зустрічі проходять в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це десята онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Метою заходу було узагальнити інформацію про гуманітарні потреби ВПО та можливості надання допомоги, обговорити ситуацію щодо інформаційної складової гуманітарної допомоги у місті Дніпро та області.

Модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.Учасниками заходу були:

  • громадські активісти;
  • ВПО;
  • представники притулків для переселенців Дніпропетровської області; представники благодійних організацій.

Під час зустрічі учасники обговорили види гуманітарної допомоги у місті Дніпро та області й можливості отримання гуманітарної допомоги на деокупованих територіях, що необхідно для покращення життєдіяльності. Наостанок обговорили інформаційні ресурси для координації можливостей громадських та благодійних організацій для допомоги ВПО.

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).