У Дніпрі обговорили стан ринку праці та можливості ведення бізнесу під час війни

12:35
У Дніпрі обговорили стан ринку праці та можливості ведення бізнесу під час війни

20 жовтня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою “Робота та бізнес у часи війни”. Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це п’ята онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Мета заходу було узагальнити досвід працевлаштування під час війни, з’ясувати, які професії найбільш затребувані, обмінятися досвідом інформаційної складової з пошуку роботи, обговорити проблеми ВПО під час працевлаштування.

Присутніми на зустрічі були представники центрів зайнятості, громадських та благодійних організацій, приватні підприємці, журналісти, модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Під час засідання діалогової платформи учасники ознайомилися з цілями, задачами заходу, та результатами попередньої зустрічі. Також ознайомилися з результатами досліджень організацій у сфері працевлаштування в Україні, обговорили можливості для ВПО у сфері працевлаштування, а саме зміну професії, навчання, гранти з підприємництва. Ще обговорили пропозицій щодо покращення послуг у сфері працевлаштування, правові консультації, інформаційні ресурси й підвели підсумки зустрічі.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).