У Дніпрі обговорили можливості розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб

15:35
У Дніпрі обговорили можливості розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб

Присутніми на зустрічі були громадські активісти, молодь, журналісти та представники притулків для переселенців.

6 жовтня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою ““Можливості для розвитку молоді ВПО. Робота хабів”. Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це четверта онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Метою заходу було обмінятися досвідом щодо розвитку молоді під час війни в Україні, обговорити пропозиції щодо залучення молоді до волонтерської та громадської діяльності, згуртування навколо подолання проблем суспільства. Розробити пропозиції щодо покращення соціальних послуг для молоді ВПО.

Під час засідання діалогової платформи учасники ознайомилися з цілями, задачами заходу, та результатами попередньої зустрічі. Обмінялися досвідом роботи громадських організацій з молоддю, внесли пропозиції щодо покращення роботи з молоддю ВПО. Провели дискусію-обговорення даних пропозицій та підвели підсумки засідання діалогової платформи.

Присутніми на зустрічі були громадські активісти, молодь, журналісти та представники притулків для переселенців. Модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).