У Дніпрі обговорили проблеми та виклики системи психологічної допомоги для ВПО

11:50
У Дніпрі обговорили проблеми та виклики системи психологічної допомоги для ВПО

29 вересня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою “Психологічна допомога для ВПО у місті Дніпро: потреби та виклики”.

Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це третя онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Метою заходу було обмінятися досвідом щодо надання психологічної допомоги у місті Дніпро й області та обговорити пропозиції щодо покращення соціальних послуг.

Присутніми на зустрічі були громадські активісти, молодь, журналісти, психологи “гарячих ліній” та представники притулків для переселенців. Модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Під час засідання діалогової платформи обговорили досвід роботи громадських організацій у наданні психологічної допомоги, пропозиції щодо покращення соціальних послуг із надання психологічної допомоги та дослухалися порад психологів з теми профілактики “емоційного вигорання”.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).