У Дніпрі обговорили можливості розвитку бізнесу під час війни

11:50
У Дніпрі обговорили можливості розвитку бізнесу під час війни

13 жовтня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою “Розвиток бізнесу під час війни”.

Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це п’ята онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Метою заходу було узагальнити інформацію щодо розвитку бізнесу під час війни, обмінятися досвідом, обговорити можливості для розвитку бізнесу, продовження або започаткування підприємницької діяльності.

Під час засідання діалогової платформи учасники ознайомилися з цілями, задачами заходу, та результатами попередньої зустрічі. Також ознайомилися з результатами досліджень щодо роботи бізнесу під час війни, обговорили надання державної допомоги бізнесу під час війни, основні особливості та проблеми бізнесу під час війни та як підприємства-переселенці посилюють потужність Дніпропетровської області. Провели викусію-обговоренняяким бізнесом зайнятися під час війни й підвели підсумки зустрічі.

Присутніми на зустрічі були громадські активісти, приватні підприємці та ВПО, модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).