Під час зустрічі діалогової платформи обговорили шляхи вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб

11:55
Під час зустрічі діалогової платформи обговорили шляхи вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб

22 вересня 2022 у форматі онлайн-дискусії відбулося засідання діалогової платформи за темою “Надання гуманітарної допомоги у місті Дніпро та області”.

Зустрічі проходять в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це друга онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Присутніми на зустрічі були громадські активісти, представники місцевого самоврядування, журналісти та представники притулків для переселенців. Модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Учасники зустрічі поділилися досвідом щодо надання гуманітарної допомоги у місті Дніпро та області, обговорили пропозиції щодо покращення розподілення та надання гуманітарної допомоги й розробили пропозиції для місцевої влади щодо покращення соціальних послуг для ВПО.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).