Як здійснюється оподаткування нерезидентів під час продажу майна отриманого у спадок?

15:00
27
Як здійснюється оподаткування нерезидентів під час продажу майна отриманого у спадок?

➡

Особа, яка немає місця проживання в Україні, з метою оподаткування, має статус нерезидента. Відповідно до абз. 1 статті 172.1 Податкового Кодексу України (далі-Кодекс) дохід, отриманий нерезидентом від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року отриманого в дарунок (успадкованого) нерухомого майна, зазначеного в абз. 1 п. 172.1 Кодексу, не буде підлягати оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, навіть якщо таке майно перебувало у власності платника податку менше ніж три роки.

➡Крім того, у разі продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 Кодексу, або продажу об'єкта нерухомості, не зазначеного в цьому пункті, отриманих у спадщину, одержаний дохід буде оподатковуватися за ставками, визначеними п. 167.1 Кодексу, а саме 15 % та 20 % – для фізичних осіб – нерезидентів.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...