Як повернути частину коштів за навчання?

18:30
340
Як повернути частину коштів за навчання?

Ви можете повернути собі частину витрат за навчання у вигляді податкової знижки. До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

Податкову знижку може оформити студент(якщо він має офіційний заробіток, з якого сплачує податок) або член його родини (мати, батько, дружина/чоловік). Лише послуги вітчизняних вищих навчальних закладів підлягають відшкодуванню. Не відшкодовуються додаткові курси чи навчання на військовій кафедрі.

Розмір податкової знижки складає 18 % від вартості навчання, проте у кожного розмір пільги буде різнитись. Гроші повертаються протягом 60 днів, з дня подачі всіх необхідних документів.

Для того щоб отримати знижку на навчання вам потрібно: оплатити навчання та зберегти квитанцію про оплату, отримати довідку про доходи (від роботодавця), до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий, 2019 рік, подати документи в органи Державної фіскальної служби за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

Отже, податкова знижка – це можливість повернути собі частину витрат до сімейного бюджету, тому встигніть скористатись компенсацією до 31 грудня поточного року, звернувшись в органи Державної фіскальної служби.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...