Чоловіків із Маріуполя готують до мобілізації в "армію ДНР"

13:00
61
Чоловіків із Маріуполя готують до мобілізації в "армію ДНР"

Продовжуємо розповідати про воєнні злочини росії в Маріуполі

У фільтраційних таборах на маріупольців чинять психологічний тиск, щоб зламати їх морально.

Окупанти вивозять чоловіків з Маріуполя до фільтраційних таборів і готують їх до мобілізації в так звану «армію ДНР».Про цеповідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму телеграм каналі.

«За останні два тижні кількість людей у фільтраційних таборах в Безіменному та Козацькому Новоазовського району зросла з 2 тисяч до 3-4 тисяч», — пише Андрющенко.

За словами радника мера, жодного з мешканців міста протягом п'яти тижнів не було звільнено з табору.

Крім того, загарбники намагаються провести в місті перепис чоловіків віком від 18 до 50 років. З цих людей нібито збираються сформувати «трудовий резерв на розбір завалів».

«У той час наші внутрішні джерела повідомляють про плани розпочати реальну та відкриту мобілізацію чоловіків в липні-серпні після отримання ними паспортів так званої днр або громадянства росії по спрощеної процедур. У підсумку ми можемо стверджувати, що росія разом з сателітами прийняла рішення щодо поповнення мобілізаційного резерву війська за рахунок чоловіки Маріуполя вже протягом найближчого часу. Тактика «бабы новых нарожают» збору та використання «гарматного м’яса» в росії залишається незмінною сторіччями», — робить висновки радник мера.

#RussianWarCrimes

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...