Інформація щодо виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій у місті Краматорськ

11:01
Інформація щодо виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій у місті Краматорськ

Нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій в травні буде здійснюватися на централізованому рівні.

У зв'язку із загостренням ситуації та веденням активних бойових дій на сьогодні управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради тимчасово не здійснюється діяльність в частині проведення прийому громадян, нарахування та фінансування державних допомог, підготовки документів для проведення їх виплат.

Тому, нарахування та виплата грошових допомог, пільг та житлових субсидій в травні буде здійснюватися на централізованому рівні за спеціальним механізмом згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 року № 215.

Фінансування виплат грошових допомог, пільг та житлових субсидій проводиться протягом поточного місяця Міністерством соціальної політики України на підставі наявних в базах державного підприємства "Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики" даних, щодо одержувачів грошових допомог, пільг та житлових субсидій.

Виплату грошових допомог, пільг та житлових субсидій здійснює акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" (далі — АТ "Ощадбанк").

Кошти зараховуються на банківські рахунки отримувачів – у разі, коли виплата допомоги здійснювалась через банківські установи.

У разі отримання допомоги через поштове відділення – одержувачі можуть отримати кошти у будь-якому відділенні АТ "Ощадбанк", як грошовий переказ. Рекомендуємо звертатись з паспортом та довідкою з номером РНОКППП (індивідуальним податковим номером) до будь якого відділення Ощадбанку на території України. Зробити це можна протягом 60 календарних днів з дати зарахування переказу.

Нагадуємо, що в управлінні праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради працюють гарячі лінії:

+380506050158 – щодо питань призначення та виплати державних допомог;

+380916148943 – щодо питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО);

+380639623049 – щодо питань призначення пільг;

+380634455642 – щодо питань виплати субсидій.

Телефони гарячих ліній працюють по буднях з 9-00 до 13-00.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...