У Краматорську сирени в нічний час звучатимуть за новою схемою

12:37
У Краматорську сирени в нічний час звучатимуть за новою схемою

Управління з питань цивільного захисту повідомляє.

З 1 червня змінилася схема використання електросирен в нічний час для оповіщення про ракетну (авіаційну) небезпеку. В цей період доби при оголошенні «Повітряної тривоги» сирени будуть працювати впродовж 5 (п’яти) хвилин. Одночасно із запуском сирен всіма офіційними каналами інформування міської ради, у тому числі в соціальних мережах, передаватиметься повідомлення «Краматорськ! Всі в укриття!» або «УВАГА! Повітряна тривога!». Будь ласка, звертайте увагу, не ігноруйте та серйозно ставтеся до таких повідомлень, адже від цього може залежати ваше життя!

Після 5-хвилинного звучання сирени вимикатимуться, однак пам’ятайте, що це ні в якому разі не означатиме того, що небезпека вже минула!

Передача сигналу «Відбій повітряної тривоги!» буде здійснюватися короткочасним (2-3 хвилини) звучанням сирен з одночасним дублюванням відповідного повідомлення всіма офіційними каналами інформування міської ради в соціальних мережах та мессенджерах.

Ці зміни стосуються ЛИШЕ ЧАСУ ДІЇ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ – з 21.00 до 05.00.

Протягом іншого періоду доби зберігається існуюча схема – звучання сирен впродовж всього часу наявності загрози ракетних або авіаційних ударів.

Зберігайте спокій, дійте за сигналом небезпеки швидко, але без паніки.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...