Гуманітарний хаб у Дніпрі

08:30
224
Гуманітарний хаб у Дніпрі

Олександр Стрюк про роботу гуманітарного хабу при Сєвєродонецькій міській ВЦА у місті Дніпро.

Сєвєродонецька міська ВЦА за ініціативи начальника Луганської ОВА Сергія Гайдая та за підтримки керівників міських ВЦА Сєвєродонецька та Рубіжного запровадила на території міста Дніпра гуманітарний хаб.

"Роботу гуманітарного хабу при Сєвєродонецькій міській ВЦА запроваджено задля тих мешканців громади, хто був вимушений покинути свої домівки, бо тривають бойові дії або їхні населені пункти опинилися тимчасово окупованими. - Розповідає керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк. - Працівники хабу надають гуманітарну допомогу мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади, міст Лисичанська та Рубіжного, мешканцям всієї Луганщини, які вимушено покинули домівки і знаходяться у Дніпрі та Дніпропетровській області та потребують допомоги".

На теперішній час від мешканців зазначених населених пунктів через Гугл-форму, розміщену у Фейсбуці та Телеграмі Сєвєродонецької МВЦА, надійшло 3200 заяв на отримання допомоги. За наявною інформацією у Дніпрі перебувають понад 5500 сєвєродончан. Всього по Україні зареєстрованно 15500 мешканців Сєвєродонецька.

Забезпеченням населення продовольчими товарами тривалого зберігання у хабі займаються працівники структурних підрозділів УПтаСЗН і відділу культури СМВЦА під керівництвом голови хабу, начальника відділу капітального будівництва Сєвєродонецької СМВЦА Андрія Ларіна.

Всі, хто евакуювався з Луганщини, можуть звернутися до хабу, заповнивши анкету. Ті мешканці Луганщини, хто не має можливості заповнити анкету в електронному вигляді, може зробити це особисто за адресою: місто Дніпро, проспект Калнишевського, 27к (ПК Металург). Лівий берег.

"Звертаюся до всіх мешканців громади, де б вони не були, заповнювати анкети, щоб ми розуміли, де хто знаходиться, щоб ми могли продумувати логістику там і надавати допомогу." - Підкреслив Олександр Стрюк.

"Ми плануємо дбати про своїх людей. Ми вивчаємо дислокації біженців. Найбільше знаходиться у Києві та Київській області, у Вінницькій та Полтавській областях. Наразі вивчаються інші можливості охоплення гуманітарною допомогою мешканців Луганщини у цих регіонах". - Зауважила заступник керівника Сєвєродонецької МВЦА, відповідальна особа за координацію та вирішення нагальних питань ВПО Луганської області Тетяна Верховська.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...