У Дніпрі починає працювати діалогова платформа “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”

12:10
У Дніпрі починає працювати діалогова платформа “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”

На базі платформи ініціатив Сіті ХАБ з вересня розпочинає роботу діалогова платформа “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”.

 

Зустрічі діалогової платформи будь проходити 2 рази на місяць, об’єднуючи експертів, ВПО, журналістів, молодь, громадських діячів, представників влади, які говоритимуть про:

-реалізацію ключових обласних та місцевих регіональних програм у сфері адаптації та допомоги ВПО;

-подолання наслідків війни;

-розвиток молоді та спорту;

-соціально-економічний розвиток, захисту вразливих категорій населення в умовах війни;

-відновлення інфраструктури.

Перший захід “Проблеми внутрішньо переміщених осіб та форми допомоги у місті Дніпро” відбудеться 15 вересня 2022 у форматі онлайн-дискусії з 10:00 по 12:00, до участі в заході запрошуються громадські активісти, КУСТ та представники притулків для переселенців. Модератор заходу - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Усіх бажаючих запрошуємо долучитись до заходу, для реєстрації потрібно написати ПІБ та контактні дані на пошту cityhub@ukr.net або зателефонувати за контактним номером телефону +38 093 576 15 52.

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...