Було проведено зустрічі ментора з амбасадорками

19:35
Було проведено зустрічі ментора з амбасадорками

У рамках проектної діяльності «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні, який впроваджує ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу” менторка Ганна Кормілецька провела 7, 10 та 15 жовтня зустрічі з амбасадорками проекту.

Перша зустріч була присвячена координації планів роботи, амбасадорки отримали експертні консультацій від ментора стосовно планування роботи у рамках своїх міні-проектів. Під час другої зустрічі менторка надала фахову допомогу в плануванні та проведенні блог-кафе.

Третя зустріч була присвячена розбору наявних проблемних ситуацій під час роботи амбасадорок - групова робота обміну досвідом, доповлення створених амбасадорками контент планів, для зручності роботи.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, в групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...