У Павлограді буде проведено блог-кафе з питань громадської безпеки

18:50
У Павлограді буде проведено блог-кафе з питань громадської безпеки

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні, за ініціативи амбасадорки Валієвої Наталі, 25 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” буде проведено блог-кафе з питань громадської безпеки.

Під час заходу учасники розглянуть що таке безпека та небезпека, ознайомляться з наявними викликами в сучасних умовах та будуть визначати способи співіснування в нових реаліях.

Кожен з учасників блог-кафе складе особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу, також будуть проведені вправи «Ієрархія потреб та цінностей «до», «під час», та «після» війни» та «В дорогу»: що я беру з собою у мирне життя завтра.

Для участі у блог-кафе необхідно звернутись за контактним номером телефону +380 93 507 76 95 або написати на електронну адресу порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...