Для жінок-ВПО Запорізької області було проведено вебінар стосовно того, як жити та працювати під час війни

07:32
Для жінок-ВПО Запорізької області було проведено вебінар стосовно того, як жити та працювати під час війни

20 жовтня відбувся вебінар для жінок – ВПО на тему «Як жити та працювати під час війни. Вебінар з бомбосховища» в рамках проєкту «Психологічна Допомога жінкам - ВПО, що постраждали від війни та мешкають в місцевих громадах Запорізької області».

Проект реалізується ГО “Правозахисний рух Донбасу” для мешканців м. Запоріжжя, м. Оріхов, м. Гуляйполе, Широківська громада, м. Вільнянськ Запорізької області.

Метою заходу булоознайомити учасниць з причинами та наслідками стресу, навчити контролювати стрес.

На вебінарі жінки – ВПО дізналися, як впоратися з тривогою та нав’язливим страхом, заспокоїти себе та близьких під час панічних атак, як концентруватися на буденних справах та продовжувати жити життя, ефективно працювати та не читати новинні стрічки щохвилини.

Під час вебінару було проведено практичні вправи боротьби зі стресом та вправу “Колесо життя - Де шукати ресурси?”. “Дякую за проведення цього вебінару, багато для себе взяла прийомів боротьби зі стресом, все сподобалось”, додала, під час проведення підсумків, учасниця Ольга.

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний Рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...