У Павлограді було проведено блог-кафе з питань громадської безпеки

10:00
У Павлограді було проведено блог-кафе з питань громадської безпеки

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні, за ініціативи амбасадорки Валієвої Наталі, 26 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” було проведено блог-кафе з питань громадської безпеки.

Під час заходу учасники розглянули що таке безпека та небезпека, ознайомилися з наявними викликами в сучасних умовах та визначили способи співіснування в нових реаліях.

Кожен з учасників блог-кафе склав особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу, також були проведені вправи «Ієрархія потреб та цінностей «до», «під час», та «після» війни» та «В дорогу»: що я беру з собою у мирне життя завтра.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...