Молодь Павлограду підвищила свої знання підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

08:08
Молодь Павлограду підвищила свої знання підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 29 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” за ініціативи амбасадорки Деркач Валерії було проведено блог-кафе з питань підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Метаю блог-кафе було: сформувати навички поводження у небезпечних ситуаціях та реагування на небезпеку в умовах воєнного стану.

Під час заходу було розглянуто питання безпеки в зоні надзвичайних ситуацій, учасники навчилися як саме підготувати себе до надзвичайних ситуацій та як діяти в разі небезпеки. Також кожен учасник блог-кафе склав особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу під менторством тренерки заходу.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...