У Павлограді було проведено блог-кафе, присвячене соціальній адаптації під час війни

10:45
У Павлограді було проведено блог-кафе, присвячене соціальній адаптації під час війни

За ініціативи Лілії Дудник, амбасадорки проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 19 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” було проведено блог-кафе присвячене соціальній адаптації під час війни.

На заході було обговорено наявні соціальні виклики в сучасних умовах війни та основні напрями гуманітарного реагування й потреби під час війни. У форматі World-cafe учасники виявили гуманітарні виклики й згенерували план дій для комфортного існування з урахуванням нових обставин.

Також було проведено вправу «Ієрархія потреб та цінностей «до», «під час», та «після» війни». На завершення заходу учасники блог-кафе разом прорефлексували, виконавши вправу «В дорогу»: що я беру з собою у мирне життя завтра.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...