У Запорізькій області найпоширенішими правовими проблемами мешканців є трудові відносини та погашення кредитів

17:00
У Запорізькій області найпоширенішими правовими проблемами мешканців є трудові відносини та погашення кредитів

Експертами громадської організації «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту «Заснування громадського центру правосуддя у Широківській громаді Запорізької області» проведено дослідження ідентифікації проблем та потреб місцевих мешканців Широківської громади, Вільнянську, Балабіно та Кушугуму. У дослідженні взяли участь 200 респондентів.

За результатами опитування, значна частина мешканців, які брали участь у дослідженні (46%), стикалися з правовими проблемами, які вимагали юридичної допомоги протягом 2022-2023 років. Серед них, найпоширенішими проблемами є трудові відносини (28%) і погашення кредитів чи іншої заборгованості (22%). Інші проблеми включають: отримання статусу ветеранів війни (19%), утримання житла (11%), соціальні виплати та пільги (11%), медичне обслуговування (5%) і отримання освіти (4%).

Більшість осіб, які намагалися вирішити свої правові проблеми, зверталися до органів місцевого самоврядування, що свідчить про важливість ролі державних установ у наданні юридичної підтримки громадянам. 52% респондентів повідомили, що їхні правові проблеми були вирішені. Це може свідчити про ефективність підходу до вирішення правових питань для більшості опитаних.

Значна частина мешканців, які брали участь у дослідженні (74%), також стикалися з безпековими проблемами протягом 2022-2023 років. Серед них, найпоширенішими проблемами є дорожньо-транспортні пригоди (25%), порушення громадського порядку (20%) і злочинність (13%). За результатами опитування 57% тих, хто стикалися з безпековими проблемами, намагалися вирішити ці питання.

З повною версією звіту можна ознайомитись за посиланням –

https://drive.google.com/file/d/14hNMbHpHLhtKWcMx8LaxMJ3fzYxTFU2_/view?usp=sharing

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...