Над формуванням соціальної поведінки в складних ситуаціях працювали ВПО з інвалідністю міста Запоріжжя

15:35
Над формуванням соціальної поведінки в складних ситуаціях працювали ВПО з інвалідністю міста Запоріжжя

29 вересня відбувся вебінар «Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях» для людей з інвалідністю – ВПО.

Діяльність проводиться у рамках проєкту ГО «Центр розвитку місцевих громад» «Громадська Ініціатива «Новий Дім» – проект зі сприяння працевлаштуванню, правової та соціальної підтримки переселенців в громадах Запорізької області».

Під час вебінару учасники, зокрема люди з інвалідністю, отримали можливість навчитись розв’язувати соціально-емоційні задачі із залученням своїх навичок і здібностей. Учасники тренінгу працювали над формуванням навичок ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій та адаптації до нових умов.

Крім того, було надано знання про різні соціальні ситуації, які можуть виникнути в повсякденному житті, наприклад, взаємодія з незнайомими людьми, виходом зі служби, розмовами з колегами, тощо.

Учасники отримали можливість практично відпрацювати свої навички у різних сценаріях, що передбачали складні соціальні ситуації. Вони мали змогу вичерпно дослідити можливі шляхи поведінки та вибрати найбільш відповідний спосіб вирішення конфлікту.

Вебінар також надав можливість учасникам обмінятися досвідом один з одним. Вони змогли обговорити свої проблеми та спільно знайти рішення, а також зміцнити взаємодію та співробітництво між ВПО з інвалідністю міста Запоріжжя.

У цілому, вебінар «Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях» був корисним для всіх учасників, дозволивши їм покращити свої навички спілкування та вирішення проблем, а також збільшити свідомість та розуміння важливості соціальної поведінки.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...