Передані районним лікарням апарати ШВЛ

17:17
Передані районним лікарням апарати ШВЛ

За даними Луганської обласної державної адміністрації очільник області Сергій Гайдай передав лікарням три апарати штучної вентиляції легенів: два – старобільській та один – новоайдарській районним.

ШВЛи придбані Фондом Ріната Ахметова. Десять – вже рятують життя у лікарнях Луганської області. Всього до кінця року будуть поставлені 20 таких апаратів.

Сергій Гайдай зазначив, що Луганщина завдяки вчасно прийнятим заходам змогла запобігти масштабному поширенню вірусу. Втім, як тільки область закріпилася у «зеленій зоні», люди дещо втратили пильність. Тож маємо ситуацію, коли певні райони повернулися до «жовтого» рівня небезпеки.

Голова облдержадміністрації також ознайомився із ходом робіт по облаштуванню приймальних відділень у цих лікарнях в рамках програми Президента «Національний проєкт «Велике будівництво».

Головні лікарі РТМО Галина Горбаченко та Дмитро Гречишкин запевнили очільника Луганщини, що ремонтні роботи будуть завершені, як і передбачалось, у жовтні.

У рамках програми #Велике_Будівництво триває реконструкція частини будівлі хірургічного корпусу КНП «Старобільське РТМО» під відділення невідкладної медичної допомоги. У Новоайдарській лікарні колишній пологовий будинок перебудовано під реанімаційний блок, облаштовано сучасний рентген-кабінет та підготовлено приміщення під новий комп’ютерний томограф.

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...