Мешканці Луганщини дякують рятувальникам, які брали учать у гасінні пожеж

09:40
Мешканці Луганщини дякують рятувальникам, які брали учать у гасінні пожеж

Сьогодні, 10 жовтня, на площі міста Сєвєродонецька вишукувалася колона з пожежних автомобілів і кожен охочий міг подякувати рятувальникам за їх пекельний тиждень. Сльози на очах людей, оплески, квіти та непідкупні емоції дітей... Слова вдячності висловило керівництво області та силових структур.

Боролися зі стихією рятувальники Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Полтавської та Харківської областей. Ці чоловіки у позаробочий час нічим не відрізняються від інших мешканців країни. Але коли вони одягають форму, перетворюються на безстрашних професіоналів, готових іти крізь вогонь, аби врятувати людей і їхнє майно від безжальної стихії. «Це була не рядова пожежа, це була стихія! Завдяки допомозі з шести областей України, ми перемогли!» - Сергій Гайдай подякував вогнеборцям за врятовану Луганщину.

Квітами, оплесками та вигуками: «Дякуємо!» проводжали вогнеборців з Донеччини, Харківщини та Дніпропетровщини вдячні мешканці Сєвєродонецька. Живим коридором вишукались люди вздовж руху колони зведених сил ДСНС: від вул. Новікова по проспекту Гвардійському в напрямку м. Рубіжного. На добру згадку про врятовану Луганщину командам ДСНС подарували символіку м. Сєвєродонецьк та пожежні рукави.

Сергій Гайдай повідомив, що через можливу загрозу поновлення загорянь, в області ще залишаються спеціалізовані літак та гелікоптер ДСНС, а також команди пожежних цілодобово чергують на кожній ділянці.

Як зазначив голова облдержадміністрації, вже 100-відсотково підраховані усі збитки, завдані стихією, відповідний пакет документів направлений до Кабінету Міністрів України, вже на наступному засіданні буде прийнята урядова постанова про виділення коштів на компенсацію збитків постраждалим. Виплати почнуться одразу після надходження коштів на рахунки.

«Усі постраждалі отримають компенсаційні виплати. Тих, в кого з документами проблеми, гроші будуть чекати. Ми облікували усі будинки, це майже 500 житлових та понад 1800 господарчих споруд, і допоможемо відновити документи», - наголосив Сергій Гайдай.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...