Громадськість разом з представниками влади правоохоронних органів обговорили безпеку під час виборів

17:20
Громадськість разом з представниками влади правоохоронних органів обговорили безпеку під час виборів

22 жовтня відбулася відеоконференція “Громадська безпека під час виборів на Луганщині”, організована у рамках розвитку дебатного клубу “Розвиток Луганщини: діалог громади та влади”, в межах проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”.

У заході взяли участь представники правоохоронних органів, територіальних виборчих комісій, журналісти та активісти громадських організацій, що слідкують за ходом виборчого процесу.

Очільник поліції Луганщини Серій̆ Колесник довів до учасників заходу інформацію щодо готовності поліції до забезпечення громадського порядку та публічної безпеки на період проведення місцевих виборів. Крім того, поінформував громадськість про порушення виборчого законодавства та результати реагування на них з боку правоохоронців.

Пресофіцер патрульної поліції Луганщини Катерина Листопад доклала, що із сьогоднішнього дня патрульні поліцейські переходять до посиленого режиму несення служби. "Наші перші екіпажі вже заступили та взяли під охорону виборчі дільниці. На виборчих дільницях патрульні поліцейські знаходитимуться до закінчення виборчого процесу", — зазначила пресофіцер УПП.

Сергій Кошель розповів про критерії доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування, затвердженні постановою КМУ № 962 від 9 жовтня 2020 р та про постанову КМУ від 14.10.2020 Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Ця постанова визначає основні вимоги до забезпечення безпечних умов голосування та відповідного забезпечення виборчих дільниць.

Нагадуємо, з питань порушення виборчого законодавства та виявленні таких порушень телефонуйте до поліції 102.

Крім того, можна звернутися до громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадської мережі ОПОРА в Луганській області Кошель Сергія за адресою: м. Сєвєродонецьк, шосе Будівельників 23 б тел: 093 576 15 52, E-mail: luh.elect.omb@opora.org.ua

Захід відбувається в рамках проекту “СІТІ-ХАБ: платформа діалогу громади та влади”, що підтримується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...