На всіх КПВВ Луганщини розпочався пропуск людей через лінію розмежування

13:30
На всіх КПВВ Луганщини розпочався пропуск людей через лінію розмежування

На КПВВ у Золотому, Станиці Луганській та Щасті розпочався пропуск людей через лінію розмежування з підконтрольної українській владі території о 8:00.

Станом на 9:00 КПВВ «Щастя» з нашого боку перетнули вісім осіб, «Золоте» – один транспортний засіб і одна людина. На КПВВ «Станиця Луганська» з нашого боку – 20 осіб, з протилежної сторони – одна. Вони перетнули КПВВ та вирушили у напрямку лінії розмежування.

За інформацією Державної прикордонної служби України, у Золотому і Щасті пропуск осіб протилежною стороною не спостерігається. Перетин громадян і транспортних засобів відбуватиметься щоденно з 8:00 до 16:00.

Під час в’їзду на підконтрольну Уряду України територію організовано температурний скринінг. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.

Для пропуску через КПВВ громадяни дають згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома» або обсервації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...