Відремонтовано будівлю гуртожитку Сєвєродонецького коледжу культури

13:40
Відремонтовано будівлю гуртожитку Сєвєродонецького коледжу культури

Будівля гуртожитку Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва розташована на бульварі Дружби Народів, 33-д.

Капремонт проведено у рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України. У гуртожитку мешкатиме приблизно 80 студентів, роботи коштували майже 3,5 млн гривень.

«Дуже важливо, що наші юні таланти проживатимуть в комфортних умовах. Наразі роботи завершені на 95 %. Та існують декілька моментів, які необхідно доопрацювати. Насамперед, це встановлення пожежної сигналізації і облаштування прибудинкової території, – зазначив Сергій Гайдай. – На пожежну сигналізацію, зокрема, вже готова проєктна документація, невдовзі виділимо необхідні кошти для її впровадження. Також будівлі необхідний пандус, бо обдаровані діти, які мають фізичні обмеження, можуть навчатися у закладі і, відповідно, проживати в гуртожитку».
Повністю ремонт на об’єкті, який є обласним комунальним закладом, мають завершити в лютому.
Це перший капітальний ремонт цієї будівлі, починаючи з 1956 року.
Проєкт з виконання капремонту гуртожитку було подано на розгляд конкурсного комітету до участі у відборі інвестиційних проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України та визнано переможцем.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...