Луганський університет відновив діяльність у Полтаві
Маючи досвід евакуації у 2014 році, співробітники вишу своєчасно зібрали усі документи, скопіювали інформацію з усіх відділів, деканатів, директоратів.
Евакуювалися майже всі викладачі, врятовано комп’ютерну техніку та сервери.
Наразі управління закладом здійснюється з Полтави, але самі викладачі працюють, в основному, дистанційно. На заняття виходять викладачі факультету іноземних мов та інституту культури і мистецтв. Зараз університет здійснює змішану форму навчання – як в очній формі, так і в дистанційній.
Невдовзі буде оголошено прийом на всі спеціальності, яких на бакалавраті – 150, в магістратурі – 180.
Кожної суботи в Луганському національному університеті організовано день абітурієнта.
Після випуску магістрів у січні в виші нараховується 7 623 здобувачі освіти. Відновлено зв'язок з усіма.
На жаль, від початку російського вторгнення загинули близько 30 студентів.
Співробітники вишу, які зараз працюють, отримують 100 % зарплати. Але є адміністративно-господарська частина працівників, які фізично не можуть виконувати свої обов’язки. Відповідно до законодавства, вони перебувають в простої і повинні отримувати не менше, ніж 2/3 від окладу. Але цим людям надходить середня зарплата.
Всі корпуси вишу на Луганщині, крім тих, що розташовані в Старобільську, наразі зруйновані росією.
До складу Луганського національного університету входять вісім навчально-наукових інститутів, три факультети, шість фахових коледжів і один регіональний центр професійної освіти.
Як отримати державні виплати: для переселенців та роботодавців запустили «гарячу лінію»
«Мінцифри запустило «гарячу лінію», де спочатку консультували тільки переселенців та безробітних. Тепер відповідають на питання і роботодавців, які працевлаштували ВПО», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
На «гарячій лінії» можна дізнатися, як оформити статус ВПО та фінансову допомогу – від 2 до 3 тис грн. Які документи для цього потрібні. А ще як роботодавцям, що працевлаштували переселенців, отримати виплати від держави. По 6,5 тис грн – за кожного такого працівника.
Телефонувати можна за номером 0 800 331 834. Звернення приймають щодня з 08:00 до 22:00. Дзвінки з номерів українських операторів – безкоштовні.