Ситуація у Покровську

09:30
Ситуація у Покровську

Покровський міський голова Руслан Требушкін провів прямий ефір на сторінці в Instagram та дав відповіді на найактуальніші запитання мешканців.

Щодо евакуації. Керівник ОВА поставив задачу до початку опалювального сезону евакуювати максимальну кількість жителів. Тож профільні заступники шукають по Україні варіанти для розселення 30 тисяч мешканців Покровської громади. Наразі пропонують близько 10 тисяч місць з безкоштовним проживанням та харчуванням, медичним обслуговуванням, і щоб у дітей була можливість відвідувати школи та дитячі садочки.

Щодо опалення. Газу не буде. Відповідно, й опалення. Аби не сталося розморожування систем водопостачання та водовідведення, їх на опалювальний сезон у багатоквартирних будинках теж перекриють.

Тим, хто залишиться зимувати в місті, пропонують перебратися у приватний сектор та заздалегідь потурбуватись про вугілля або дрова. Міська влада допоможе з твердим паливом тільки пільговим категоріям.

Щодо навчання. З ймовірністю 99% дитсадки та школи не відкриють.

Щодо оплати послуг ЖКГ. Навіть при тому, що міська влада оплачує воду та вивіз сміття, лише 20% населення платять квартплату. Через недостатність коштів на оплату роботи ліфтів їх можуть знову вимкнути.

Щодо водопостачання. Води в Карлівському водосховищі вистачить на 1-2 місяці. Зараз по місту роблять свердловини, далі встановлять ємності, з яких можна буде брати технічну воду.

Щодо електрики. Її відключати не збираються. Але в опалювальний сезон застарілі мережі не витримають навантаження через велику кількість обігрівачів та електроплит. Ремонтувати мережі в умовах постійних ворожих обстрілів – це надскладне завдання для енергетиків. І тоді мешканці можуть залишитися ще й без електроенергії.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...