У Слов’янську та Добропіллі вразливі верстви наслення отримали допомогу завдяки ГО «Ліга жінок-виборців» та за сприяння ПРООН та ЄС

14:00
У Слов’янську та Добропіллі вразливі верстви наслення отримали допомогу завдяки ГО «Ліга жінок-виборців» та за сприяння ПРООН та ЄС

Донецька область, 22 липня 2022 р. – Волонтери та волонтерки з ГО «Ліга жінок-виборців» завдяки роботі гуманітарного центру «Допомога вже зараз» продовжують розповсюдження продуктово-гігієничних наборів у містах Слов’янськ та Добропілля, що на Донеччині, за участі соціальних служб. 

За цей час допомогу отримали понад 800 людей з інвалідністю, людей старшого віку та жінок ВПО, що нині мешкають у цих містах.

«Незважаючи на складну ситуацію та небезпеку, сьогодні важливо продовжувати допомогати людям у містах Донеччини, особливо людям з інвалідністю, людям старшого віку та ВПО. Протягом останніх місяців наші волонтери постійно отримують позитивні відгуки про роботу та важливість гуманітарної допомоги, яку ми їм надаємо завдяки ПРООН та ЄС», – відмічає представниця ГО «Ліга жінок-виборців» Марина Акимченкова.

Волонтери продовжують розповсюджувати продуктово-гігієничні набори в містах Слов’янськ та Добропілля, а також допомогають мешканцям консультаціями на гарячій лінії.

Нагадаємо, що гуманітраний центр «Допомога вже зараз» надає консультації з таких питань:

- консультації з загальних питань;

- інформування про гуманітарні ініціативи, правила безпеки, екстрені новини через медіа-ресурси та sms-розсилку.

Отримати допомогу та консультації спеціалістів центру можна за телефоном гарячої лінії та онлайн на сторінці організації:

+380 99 660 75 39

https://www.facebook.com/lwv.ngo

Для довідки

Проєкт «Допомога вже зараз: координація та допомога постраждалим унаслідок війскових дій людям з інвалідністю, людям старшого віку та жінкам ВПО у Донецькій області» впроваджує ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок-виборців» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP)реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...