У Павлограді було проведено блог-кафе, присвячене соціальній адаптації під час війни

12:16
У Павлограді було проведено блог-кафе, присвячене соціальній адаптації під час війни

На заході було обговорено наявні соціальні виклики для молоді в сучасних умовах війни та основні напрями гуманітарного реагування й потреби молоді під час війни.

За ініціативи Тетяни Вергун, амбасадорки проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 24 вересня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” було проведено блог-кафе присвячене соціальній адаптації під час війни.

На заході було обговорено наявні соціальні виклики для молоді в сучасних умовах війни та основні напрями гуманітарного реагування й потреби молоді під час війни. У форматі World-cafe учасники виявили гуманітарні виклики для молоді й згенерували план дій для комфортного існування з урахуванням нових обставин.

Також було проведено вправи «Портрети молоді різних соціальних груп» й «Ієрархія потреб та цінностей молоді «до», «під час», та «після» війни». На завершення заходу учасники блог-кафе разом прорефлексували, виконавши вправу «В дорогу»: що я беру з собою у мирне життя завтра.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...