Обговорення можливостей розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб

13:26
Обговорення можливостей розвитку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб

Під час заходу заплановано виявити та обговорити низку питань, які безпосередньо пов’язані з можливостями для молоді серед ВПО.

У рамках роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади” буде проведено зустріч “Можливості для розвитку молоді ВПО. Робота хабів.” 05.10.2022 з 10:00 по 12:00.

До участі в заході запрошуються представники хабів та молодіжних організації, модератор платформи - Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Під час заходу заплановано виявити та обговорити низку питань, які безпосередньо пов’язані з можливостями для молоді серед ВПО, особливу увагу буде приділено таким питанням як:

  • навчання молоді;
  • можливості для молоді ВПО;
  • активності для молоді ВПО у місті Дніпро та області.

Усіх бажаючих запрошуємо долучитись до заходу, для реєстрації потрібно написати ПІБ та контактні дані на пошту cityhub@ukr.net або зателефонувати за контактним номером телефону +38 093 576 15 52.

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...