У молоді Павлограду є можливість підвищити свої знання підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

15:15
У молоді Павлограду є можливість підвищити свої знання підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 27 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” за ініціативи амбасадорки Деркач Валерії буде проведено блог-кафе з питань підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

Мета блог-кафе: сформувати навички поводження у небезпечних ситуаціях та реагування на небезпеку в умовах воєнного стану. На захід запрошуємо мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, громадських активістів, волонтерів молодіжних організацій.

Під час заходу буде розглянуто питання безпеки в зоні надзвичайних ситуацій, учасники навчаться як саме підготувати себе до надзвичайних ситуацій та як діяти в разі небезпеки.

Під час заходу кожен учасник блог-кафе складе особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу під менторством тренерки заходу.

Для участі у блог-кафе необхідно звернутись за контактним номером телефону +380 93 507 76 95 або написати на електронну адресу порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...