У Павлограді було проведено форум-театр

10:03
У Павлограді було проведено форум-театр

У рамках проекту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 22 жовтня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку донбасу” проведено форум-театр арт-терапевтичної специфіки.

 

Суть форум-театру: у рамках запропонованого спектаклю здійснити спільний пошук способів вирішення проблеми або виходу із життєвої ситуації.

Форум-театр ‒ один із видів соціально-психологічного театру ‒ являє собою ефективну методику групової корекційно-розвивальної та профілактичної роботи з клієнтами соціальної роботи, оскільки передбачає інтерактивну роботу в групі, «пошук в рамках запропонованої вистави разом із учасниками шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації» з метою надання особистості «інформації та набуття навичок вирішення проблеми з використанням досвіду інших людей та з долученням можливостей власного емоційного інтелекту»

Арт-терапія – це напрям у практиці соціально- психологічної науки, призначений для усвідомлення клієнтом соціальної роботи свого внутрішнього стану шляхом створення візуального образу, метафор, рухів, символів (арт-терапевтичного продукту). Зазначений напрям вирішує як діагностичні, так і прогностичні й терапевтичні завдання.

Завдяки рефлексії, яка супроводжує театральну гру, учасник отримали ефективні інструменти власної корекції особистих поведінкових стереотипів.

Детальніше з діяльністю у рамках проекту можна ознайомитися на порталі, у групі проекту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...