Соціальні працівники Запорізької області вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

08:45
Соціальні працівники Запорізької області вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

19 жовтня за ініціативи громадської організації «Запорізький правозахисний центр» відбувся психологічний онлайн семінар за темою “Робота з вразливими групами в умовах війни: протидія стресу та вигоранню” для соціальних працівників з Запорізької області.

Метою заходу було ознайомити учасників з поняттями стресу, дистресу та особливостями фізіологічних та психлогічних реакцій людини відповідно до стану.

Учасниками семінару були соціальні працівники, які продовжують працювати та надавати послуги вразливим верствам населення, під час заходу вони познайомились з поняттям емоції, основними функціями емоцій та їх роллю у стресовій ситуації та можливості протистояти стресу. Учасникам продемонстрували системну взаємодію психологічних та фізичних складових, надали можливість на практиці відслідкувати власні реакції та знайти можливість індивідуальної корекції у разі необхідності.

Також учасники семінару познайомилися з технікою вербалізації дій для підвищення спроможності свідомої діяльності під час стресової ситуації високого рівня й поділилися власними кейсами роботи з вразливими верствами населення.

Проєкт впроваджується ГО «Запорізький правозахисний центр»у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...