Люди з інвалідністю Запоріжжя та Дніпропетровщини вчились протидіяти дискримінації на ринку праці

18:25
Люди з інвалідністю Запоріжжя та Дніпропетровщини вчились протидіяти дискримінації на ринку праці

9 квітня відбувся тренінг «Запобігання та протидія дискримінації за ознакою інвалідності на ринку праці», який було проведено громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

Тренінг проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

На тренінгу були присутні люди з інвалідністю з 10 громад Дніпропетровської та Запорізької областей: м. Вільнянськ, м. Вільногірськ, м. Дніпро, м. Жовті Води, м. Запоріжжя, м. Кам’янське, м. Кривий Ріг, м. Новомосковськ, м. Павлоград, м. П’ятихатки.

На тренінгу учасники ознайомились з:

-принципами недискримінації.

-що таке дискримінація та чому вона існує?

-дискримінацією за ознакою інвалідності на ринку праці.

-законодавчими та нормативно-правовими актами щодо запобігання та протидії̈ дискримінації.

-що таке інвалідність за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я.

-медичними та соціальними моделями інвалідності.

Учасники ознайомились з поняттям та видами дискримінації, з своїми правами у випадку, якщо Ви стали обєктом дискримінації за ознакою інвалідності на ринку праці: алгоритм дій для власного захисту.

Було проведено обговорення прикладів дискримінації на реальних історіях та стереотипів щодо процесу працевлаштування. Розглянуто перелік необхідних документів для працевлаштування та пільги при працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

Нагадуємо, що програма коучингового супроводження з працевлаштування людей з інвалідністю триває, хочеш швидко знайти роботу - звертайся до професіоналів за менторською підтримкою за телефоном 380 93 507 76 95 або пиши на електронну пошту agencydonetsk08@gmail.com

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...