Як діяти для перерахування розміру пенсійних виплат

13:20
Як діяти для перерахування розміру пенсійних виплат

До офісу ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ольга, вона весь час проживає в Білозерці, під час окупації діти та онуки виїхали подалі від окупантів, залишились удвох з чоловіком.

Ольга пенсіонер так як має понад 25 років педагогічного стажу, отримувала пенсію по вислузі років.

Досягнувши пенсійного віку, маючи достатній стаж, пані Ольга звернулась до пенсійного фонду про переведення її на пенсію за віком, так як має достатньо стажу роботи. В зв’язку з тим, що пані Ольга не згодна з розміром, а саме визначенням середньої заробітної плати при призначенні нового виду пенсії, звернулась за роз’ясненням до юриста громадської організації, та за допомогою в підготовці скарги.

Юристом ГО «Херсонський центр прав людини» надані роз’яснення, відповідно до чинного законодавства, ознайомлено пані Ольгу з судовою практикою з питань оскарження правильності призначення пенсії, Відповідно до п. «е» статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» N 1788-Х-ІІ , статей 9, 26, 40-42 Закону України «Про загальнообовʼязкове державне пенсійне страхування» N 1058, враховуючи численну судову практику в тому числі рішення Верховного суду від 29.11.2016 року N133/1476/15-а, постанови Великої Палати Верховного Суду N577/2576/17 від 31.10.2018р.

Юристом ГО «Херсонський центр прав людини» було надано допомогу пані Ользі в написанні скарги до пенсійного фонду щодо правильності призначення пенсії. Пані Ольга направила скаргу до пенсійного фонду, та має надію на те, що їй переглянуть розмір пенсії. “Дякую за роз’яснення, та надану допомогу в написанні скарги”, - пані Ольга. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...