Ключові аспекти працевлаштування опанували ВПО з інвалідністю Запоріжжя

16:25
Ключові аспекти працевлаштування опанували ВПО з інвалідністю Запоріжжя

17 серпня відбувся тренінг на тему «Важливі кроки до успішного працевлаштування» для людей з інвалідністю, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Діяльність проводиться у рамках проєкту громадської організації «Центр розвитку місцевих громад» «Громадська Ініціатива «Новий Дім» – проект зі сприяння працевлаштуванню, правової та соціальної підтримки переселенців в громадах Запорізької області».

Тренінг зібрав учасників з різними видами інвалідності, які бажають отримати необхідні навички та знання для успішного вступу на ринок праці. За допомогою досвідчених тренерів було розглянуто ключові аспекти, пов'язані з працевлаштуванням та професійним розвитком. Через практичні завдання, групові дискусії та обмін досвідом, учасники отримали необхідні інструменти для подолання викликів та досягнення професійного успіху.
На тренінгу були висвітлені такі теми:

-Підготовка до працевлаштування: резюме, супровідний лист та підготовка до співбесіди.

-Розвиток м'яких навичок: комунікація, співпраця в команді, розв'язання конфліктів.

-Адаптація на робочому місці та підтримка з боку колег та роботодавця.

-Законодавчі норми щодо прав людей з інвалідністю на ринку праці.

Учасники ознайомилися з ефективними методами підготовки резюме та письмових додатків, які привертають увагу роботодавців. Вони також дізналися, як ефективно підготуватися до співбесіди та виступу на вакансіях. Учасники ознайомилися з основними аспектами законодавства, що регулює працевлаштування для людей з інвалідністю. Вони дізналися про права та можливості, які доступні їм на ринку праці.
"Цей тренінг став для мене дійсно важливим кроком до нових можливостей. Я відчуваю, що отримав практичні інструменти та впевненість, необхідні для того, щоб здійснити свої професійні амбіції. Тепер я розумію, що моя інвалідність не є перешкодою, а лише однією з частин мого життя. Я готовий до нових викликів та досягнень на ринку праці.", - учасник тренінгу.
За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...