​Засідання психоемоційної підтримки для ВПО з інвалідністю: Зміцнення духовного здоров'я та спільності

14:51
​Засідання психоемоційної підтримки для ВПО з інвалідністю: Зміцнення духовного здоров'я та спільності

17 серпня спеціалістами громадської організації «Центр розвитку місцевих громад» проведено засідання групи психоемоційної підтримки для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю Запоріжжя.

Діяльність проводиться у рамках проєкту «Громадська Ініціатива «Новий Дім» – проект зі сприяння працевлаштуванню, правової та соціальної підтримки переселенців в громадах Запорізької області».

Засідання групи психоемоційної підтримки, спрямоване на зміцнення духовного здоров'я та підтримку ВПО. Організоване з метою надання ефективної психологічної та емоційної підтримки людям з інвалідністю, які щоденно стикаються з викликами та перешкодами в суспільстві. Заходи даного роду сприяють зміцненню духовного стану, підвищенню самоповаги та створенню сприятливого середовища для взаємодії та розвитку.
Учасники засідання отримали можливість:

-Поділитися досвідом та почуттями: Під час обговорення тем з психологами та іншими учасниками, ВПО знайшли спільну мову та взаєморозуміння.

-Опанувати стратегії зміцнення психічного стану: Учасники навчилися методам копінгу та позитивного мислення для подолання стресу та негативних емоцій.

-Отримати професійну підтримку: Ліцензовані психологи ділилися цінними порадами та методиками, спрямованими на поліпшення психічного здоров'я учасників.

Такі засідання є важливим елементом у роботі з ВПО з інвалідністю, сприяючи їхньому самопізнанню, підвищенню самовідчуття та відновленню позитивного внутрішнього балансу. Вони надають можливість спільно вирішувати проблеми та відчувати підтримку один одного, створюючи сприятливі передумови для успішного інтегрування в суспільство.
За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...